Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M50-3502042
M50-3502042
M50-3502042
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3502042 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3502042
Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM VERT AU 40POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela M50-3502042 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM VERT AU 40POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Style Board to Board or Cable
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M50
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.248" (6.30mm)
Druga imena 952-1387
M503502042
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 40 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.039" (1.00mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 40 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 1A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm)