Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M50-3502642
M50-3502642
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3502642 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3502642
Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela M50-3502642 Proizvajalec Harwin
Opis CONNECTOR SOCKET Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5576 pcs Podatkovni list
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M50
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.248" (6.30mm)
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 52
Tip montaže Through Hole Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Izolacijski material Thermoplastic Višina izolacije 0.039" (1.00mm)
Barva izolacije Black Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis Connector Header Through Hole 52 position 0.050" (1.27mm) Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Male Pin Kontaktiraj obliko Square
Kontaktni material Copper Alloy Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm)
Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm) Stik s fino debelino - post 98.4µin (2.50µm)
Končna debelina - parjenje 3.00µin (0.076µm) Stopite v stik - konec Tin
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Header
Aplikacije -
Podobni izdelki
M50-3503542 Image
  • del #:M50-3503542
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 70POS
  • Na zalogi:4565
 RFQ
 RFQ
M50-3502042 Image
  • del #:M50-3502042
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 40POS
  • Na zalogi:59174
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 50POS
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 60POS
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 54POS