Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Konektorji - Sprednji, Male zatiči > M50-3502542
M50-3502542
M50-3502542
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi M50-3502542 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela M50-3502542
Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM VERT AU 50POS
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela M50-3502542 Proizvajalec Harwin
Opis CONN HDR 1.27MM VERT AU 50POS Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Oklepanje Unshrouded Serija Archer M50
Razmik med vrsticami - parjenje 0.050" (1.27mm) Pitch - parjenje 0.050" (1.27mm)
Pakiranje Bulk Skupna dolžina kontakta 0.248" (6.30mm)
Druga imena 952-1388
M503502542
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število vrstic 2 Število naloženih pozicij All
Število pozicij 50 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Mated Stacking Heights 3.2mm, 4.6mm, 5.4mm, 5.5mm, 6.23mm Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izolacijski material Thermoplastic
Višina izolacije 0.039" (1.00mm) Barva izolacije Black
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Push-Pull natančen opis Connector Header Through Hole 50 position 0.050" (1.27mm)
Trenutna ocena 1A per Contact Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.091" (2.30mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.118" (3.00mm)
Stik s fino debelino - post 98.4µin (2.50µm) Končna debelina - parjenje 3.00µin (0.076µm)
Stopite v stik - konec Tin Stik s koncem - parjenje Gold
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Podobni izdelki
M50-3502042 Image
  • del #:M50-3502042
  • Proizvajalci:Harwin
  • Opis:CONN HDR 1.27MM VERT AU 40POS