IXTP76N075T
IXTP76N075T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTP76N075T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTP76N075T
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 76A TO-220
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela IXTP76N075T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 76A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5878 pcs Podatkovni list IXT(A,P)76N075T
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 50µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija TrenchMV™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 25A, 10V Odmik moči (maks.) 176W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 2580pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 57nC @ 10V
Vrsta FET N-Channel Funkcija FET -
Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V
natančen opis N-Channel 75V 76A (Tc) 176W (Tc) Through Hole TO-220AB Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 76A (Tc)