IXTP80N10T
IXTP80N10T
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTP80N10T z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTP80N10T
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 100V 80A TO-220
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IXTP80N10T Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 100V 80A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 77229 pcs Podatkovni list IXT(A,P)80N10T
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija TrenchMV™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 14 mOhm @ 25A, 10V Odmik moči (maks.) 230W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3040pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 60nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 100V natančen opis N-Channel 100V 80A (Tc) 230W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)