IXTP80N075L2
IXTP80N075L2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IXTP80N075L2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IXTP80N075L2
Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 80A TO-220
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
In Stock 31848 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs50 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela IXTP80N075L2 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis MOSFET N-CH 75V 80A TO-220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca z izjemo / skladnostjo s RoHS
količina Na voljo 31848 pcs Podatkovni list IXT(A,P,H)80N075L2
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA
Vgs (Max) ±20V Tehnologija MOSFET (Metal Oxide)
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija Linear L2™
Rds On (Max) @ Id, Vgs 24 mOhm @ 40A, 10V Odmik moči (maks.) 357W (Tc)
Pakiranje Tube Paket / primer TO-220-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 24 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 3600pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 103nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 75V natančen opis N-Channel 75V 80A (Tc) 357W (Tc) Through Hole TO-220AB
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)