Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF40G182FP400
ALF40G182FP400
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF40G182FP400 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF40G182FP400
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 1800UF 20% 400V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
120 pcs
Product parameter
številka dela ALF40G182FP400 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 1800UF 20% 400V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4929 pcs Podatkovni list ALF40 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 400V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.772" Dia (45.00mm) Serija ALF40
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.48A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.04A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 55 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 82 mOhm @ 100Hz natančen opis 1800µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 82 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1800µF Aplikacije General Purpose