Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF40G223EL063
ALF40G223EL063
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF40G223EL063 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF40G223EL063
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 22000UF 20% 63V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
216 pcs
Product parameter
številka dela ALF40G223EL063 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 22000UF 20% 63V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7311 pcs Podatkovni list ALF40 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.575" Dia (40.00mm) Serija ALF40
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 9.7A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 9.92A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 24 mOhms Višina - sedež (maks.) 3.228" (82.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 27 mOhm @ 100Hz natančen opis 22000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 27 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22000µF Aplikacije General Purpose