Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ALF40G222FP350
ALF40G222FP350
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ALF40G222FP350 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ALF40G222FP350
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 2200UF 20% 350V PRESSFIT
(v ameriških dolarjih)
120 pcs
Product parameter
številka dela ALF40G222FP350 Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALU 2200UF 20% 350V PRESSFIT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4471 pcs Podatkovni list ALF40 Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 350V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 1.772" Dia (45.00mm) Serija ALF40
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 6.79A @ 100Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 12.06A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole, Press-Fit
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 53 mOhms Višina - sedež (maks.) 4.213" (107.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 77 mOhm @ 100Hz natančen opis 2200µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 77 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 2200µF Aplikacije General Purpose
Podobni izdelki
  • del #:ALF40G182EH200
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:CAP ALU 1800UF 20% 200V PRESSFIT
  • Na zalogi:10741
  • del #:ALF40G183EE040
  • Proizvajalci:KEMET
  • Opis:CAP ALU 18000UF 20% 40V PRESSFIT