Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C684Z4VACTU
C1206C684Z4VACTU
C1206C684Z4VACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C684Z4VACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C684Z4VACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206
(v ameriških dolarjih)
4000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C684Z4VACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.68UF 16V Y5V 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 396815 pcs Podatkovni list Y5V Dielectric, 6.3-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca -20%, +80% Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm)
Temperaturni koeficient Y5V (F) Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)