Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C685K8PACTU
C1206C685K8PACTU
C1206C685K8PACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C685K8PACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C685K8PACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6.8UF 10V X5R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C685K8PACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6.8UF 10V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 188393 pcs Podatkovni list X5R Dielectric, 4-50 VDC
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm)
Temperaturni koeficient X5R Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)