Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1206C685J9RACTU
C1206C685J9RACTU
C1206C685J9RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1206C685J9RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1206C685J9RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6.8UF 6.3V X7R 1206
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela C1206C685J9RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 6.8UF 6.3V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 159354 pcs Podatkovni list Ceramic Chip
Kategorija kondenzatorji Voltage Rating - AC -
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca 6.8µF
Debelina (maks.) X7R Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C