Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808W223KDRACTU
C1808W223KDRACTU
C1808W223KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808W223KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808W223KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela C1808W223KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.022UF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 626185 pcs Podatkovni list ArcShield High Volt X7R
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.043" (1.10mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)