Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808W473KDRACTU
C1808W473KDRACTU
C1808W473KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808W473KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808W473KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs2000 pcs
Product parameter
številka dela C1808W473KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.047UF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 493676 pcs Podatkovni list ArcShield High Volt X7R
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.069" (1.75mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)