Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808X103K2RACTU
C1808X103K2RACTU
C1808X103K2RACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808X103K2RACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808X103K2RACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
2500 pcs
Product parameter
številka dela C1808X103K2RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 10000PF 200V X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 161843 pcs Podatkovni list FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 200V
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)