Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808X222KGRACTU
C1808X222KGRACTU
C1808X222KGRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808X222KGRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808X222KGRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 2KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
1000 pcs
Product parameter
številka dela C1808X222KGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 2200PF 2KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 90030 pcs Podatkovni list HV FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 2000V (2kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.085" (2.15mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)