Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C1808X683KDRACTU
C1808X683KDRACTU
C1808X683KDRACTU
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C1808X683KDRACTU z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C1808X683KDRACTU
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1808
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
številka dela C1808X683KDRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.068UF 1KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 374598 pcs Podatkovni list HV FT-CAP, X7R Dielectric, Commercial
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) 0.085" (2.15mm)
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm)
Serija HV FT-CAP Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 1808 (4520 Metric)
Druga imena 399-6777-1 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 54 Weeks Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination, High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.068µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije Boardflex Sensitive