Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C340C104MDR5TA
C340C104MDR5TA
C340C104MDR5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C340C104MDR5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C340C104MDR5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL
(v ameriških dolarjih)
100 pcs
Product parameter
številka dela C340C104MDR5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 36299 pcs Podatkovni list High Voltage Goldmax, X7R 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±20% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 49 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.460" (11.68mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.1µF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.1µF