Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C340C124KDR5TA
C340C124KDR5TA
C340C124KDR5TA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C340C124KDR5TA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C340C124KDR5TA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL
Product parameter
številka dela C340C124KDR5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30693 pcs Podatkovni list
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)