Domov > Izdelki > kondenzatorji > keramični kondenzatorji > C340C124KDR5HA
C340C124KDR5HA
C340C124KDR5HA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi C340C124KDR5HA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela C340C124KDR5HA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL
Product parameter
številka dela C340C124KDR5HA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.12UF 1KV X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30555 pcs Podatkovni list High Voltage Goldmax, X7R 300 Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 1000V (1kV)
Toleranca ±10% Debelina (maks.) -
Temperaturni koeficient X7R Velikost / dimenzija 0.400" L x 0.270" W (10.16mm x 6.85mm)
Serija Goldmax, 300 Ocene -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 51 Weeks
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.460" (11.68mm)
Lastnosti High Voltage Stopnja napak -
natančen opis 0.12µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial Zmogljivost 0.12µF