Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK108M016AH2AA
ESK108M016AH2AA
ESK108M016AH2AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK108M016AH2AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK108M016AH2AA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Product parameter
številka dela ESK108M016AH2AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 501608 pcs Podatkovni list ESK108M016AH2AA Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 16V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 630mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 724.5mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 399-6106 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF