Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK107M035AE3AA
ESK107M035AE3AA
ESK107M035AE3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK107M035AE3AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK107M035AE3AA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Product parameter
številka dela ESK107M035AE3AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1555754 pcs Podatkovni list ESK107M035AE3AA Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 185mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 222mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 399-6104 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF