Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK106M063AC3AA
ESK106M063AC3AA
ESK106M063AC3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK106M063AC3AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK106M063AC3AA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ESK106M063AC3AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2311599 pcs Podatkovni list ESK106M063AC3AA Spec
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 70mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 105mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 399-6100 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10µF