ESK106M063AC3FA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK106M063AC3FA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | ESK106M063AC3FA |
|---|---|
| Proizvajalec | KEMET |
| Opis | CAP ALUM 10UF 20% 63V THRUHOLE |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
Product parameter
| številka dela | ESK106M063AC3FA | Proizvajalec | KEMET |
|---|---|---|---|
| Opis | CAP ALUM 10UF 20% 63V THRUHOLE | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |