Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK226M063AE3AA
ESK226M063AE3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK226M063AE3AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK226M063AE3AA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V THRUHOLE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ESK226M063AE3AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 22UF 20% 63V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1834548 pcs Podatkovni list ESK Series Datasheet
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 63V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 115mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 172.5mA @ 10kHz