Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK228M025AL4EA
ESK228M025AL4EA
ESK228M025AL4EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK228M025AL4EA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK228M025AL4EA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ESK228M025AL4EA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 145960 pcs Podatkovni list ESK Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 25V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.512" Dia (13.00mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.3A @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.495A @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 399-6655-1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 2200µF