Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK477M035AH2EA
ESK477M035AH2EA
ESK477M035AH2EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK477M035AH2EA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK477M035AH2EA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
700 pcs1400 pcs2100 pcs4900 pcs
17500 pcs35000 pcs70000 pcs
Product parameter
številka dela ESK477M035AH2EA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 575051 pcs Podatkovni list ESK Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 430mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 516mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
Druga imena 399-6657-3 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 470µF