Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK477M050AH4EA
ESK477M050AH4EA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK477M050AH4EA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK477M050AH4EA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V THRUHOLE
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela ESK477M050AH4EA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 470UF 20% 50V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS