Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > ESK476M035AC3AA
ESK476M035AC3AA
ESK476M035AC3AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi ESK476M035AC3AA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela ESK476M035AC3AA
Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela ESK476M035AC3AA Proizvajalec KEMET
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2232419 pcs Podatkovni list ESK Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 35V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija ESK
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 120mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 180mA @ 10kHz