Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > L0201C10NJRMST
L0201C10NJRMST
L0201C10NJRMST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L0201C10NJRMST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L0201C10NJRMST
Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 10NH 150MA 630 MOHM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
številka dela L0201C10NJRMST Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 10NH 150MA 630 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1490393 pcs Podatkovni list SMD Ferrite Inductors & Beads Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Multilayer
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric)
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Ščitenje Unshielded
Serija L-RMS Ocene -
Q @ Frek 7 @ 100MHz Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 399-9548-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna 4.2GHz
natančen opis 10nH Unshielded Multilayer Inductor 150mA 630 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) 630 mOhm Max
Trenutna ocena 150mA Tok - nasičenost -