Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > L0201C15NJRMST
L0201C15NJRMST
L0201C15NJRMST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L0201C15NJRMST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L0201C15NJRMST
Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 15NH 100MA 800 MOHM
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela L0201C15NJRMST Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 15NH 100MA 800 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1791777 pcs Podatkovni list SMD Ferrite Inductors & Beads Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Multilayer
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric)
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Ščitenje Unshielded
Serija L-RMS Ocene -
Q @ Frek 7 @ 100MHz Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 399-9549-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 15nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna 3.3GHz
natančen opis 15nH Unshielded Multilayer Inductor 100mA 800 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost -