Domov > Izdelki > Induktorji, tuljave, dušilke > Fiksni induktorji > L0201C2N4SRMST
L0201C2N4SRMST
L0201C2N4SRMST
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi L0201C2N4SRMST z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela L0201C2N4SRMST
Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 2.4NH 200MA SMD
(v ameriških dolarjih)
15000 pcs
Product parameter
številka dela L0201C2N4SRMST Proizvajalec KEMET
Opis FIXED IND 2.4NH 200MA SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1847046 pcs Podatkovni list SMD Ferrite Inductors & Beads Catalog
Kategorija Induktorji, tuljave, dušilke Tip Multilayer
Toleranca ±0.3nH Paket naprave za dobavitelja 0201 (0603 Metric)
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Ščitenje Unshielded
Serija L-RMS Ocene -
Q @ Frek - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 399-9554-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ceramic
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 2.4nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.4nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 0201 (0603 Metric) DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 200mA Tok - nasičenost -