Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520C107M006ATE045
T520C107M006ATE045
T520C107M006ATE045
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520C107M006ATE045 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520C107M006ATE045
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2312
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela T520C107M006ATE045 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 6.3V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 83281 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-4658-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100kHz natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 100µF