Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520C107M010ATE045
T520C107M010ATE045
T520C107M010ATE045
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520C107M010ATE045 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520C107M010ATE045
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 10V 2312
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela T520C107M010ATE045 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 100UF 10V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 145319 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-12328-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 35 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 45 mOhm @ 100kHz natančen opis 100µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10V 2312 (6032 Metric) 45 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 100µF