Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520C227M006ATE025
T520C227M006ATE025
T520C227M006ATE025
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520C227M006ATE025 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520C227M006ATE025
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2312
(v ameriških dolarjih)
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela T520C227M006ATE025 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 128516 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-9776-2
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 36 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 25 mOhm @ 100kHz natančen opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 25 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 220µF