Domov > Izdelki > kondenzatorji > Tantal - Polymer kondenzatorji > T520C227M006ATE015
T520C227M006ATE015
T520C227M006ATE015
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi T520C227M006ATE015 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela T520C227M006ATE015
Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2312
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela T520C227M006ATE015 Proizvajalec KEMET
Opis CAP TANT POLY 220UF 6.3V 2312 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 95899 pcs Podatkovni list T52x,T530 Series, KO-CAP®
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Tip Molded Toleranca ±20%
Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Serija KO-CAP® T520
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2312 (6032 Metric) Druga imena 399-5234-1
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 23 Weeks
Koda proizvajalca C Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm) Lastnosti General Purpose
ESR (upornost ekvivalentne serije) 15 mOhm @ 100kHz natančen opis 220µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2312 (6032 Metric) 15 mOhm @ 100kHz
Zmogljivost 220µF