Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > BA78M15CP-E2
BA78M15CP-E2
BA78M15CP-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BA78M15CP-E2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BA78M15CP-E2
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LIN 15V 500MA TO220CP-3
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela BA78M15CP-E2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LIN 15V 500MA TO220CP-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 101300 pcs Podatkovni list TO220CP-3 Taping SpecBA78(M)xx Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 2V @ 500mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed) 15V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 30V Paket naprave za dobavitelja TO-220CP-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-220-3 Cropped Leads
PSRR 60dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena BA78M15CP-E2TR
BA78M15CPE2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 15V 500mA TO-220CP-3 Tok - Supply (Max) 6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.5mA Trenutni - izhod 500mA