Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > BA78M24FP-E2
BA78M24FP-E2
BA78M24FP-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BA78M24FP-E2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BA78M24FP-E2
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 24V 500MA TO252-3
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs6000 pcs
Product parameter
številka dela BA78M24FP-E2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 24V 500MA TO252-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 179272 pcs Podatkovni list BA78(M)xx SeriesTO252-3 Taping Spec
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 2V @ 500mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed) 24V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 33V Paket naprave za dobavitelja TO-252-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 55dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena BA78M24FP-E2TR
BA78M24FPE2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 24V 500mA TO-252-3 Tok - Supply (Max) 6mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.5mA Trenutni - izhod 500mA