Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > BA78M20CP-E2
BA78M20CP-E2
BA78M20CP-E2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi BA78M20CP-E2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela BA78M20CP-E2
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LIN 20V 500MA TO220CP-3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela BA78M20CP-E2 Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis IC REG LIN 20V 500MA TO220CP-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 78540 pcs Podatkovni list TO220CP-3 Taping SpecBA78(M)xx Series
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 2V @ 500mA (Typ)
Voltage - Output (Min / Fixed) 20V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 33V Paket naprave za dobavitelja TO-220CP-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer TO-220-3 Cropped Leads
PSRR 58dB (120Hz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive Druga imena BA78M20CP-E2CT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 20V 500mA TO-220CP-3
Tok - Supply (Max) 6mA Trenutni - Quiescent (Iq) 4.5mA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -