UMA10NTR
UMA10NTR
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA10NTR z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA10NTR
Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT5
(v ameriških dolarjih)
3000 pcs
Product parameter
številka dela UMA10NTR Proizvajalec LAPIS Semiconductor
Opis TRANS PREBIAS DUAL PNP UMT5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 911716 pcs Podatkovni list FMA10A, UMA10N
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 500µA, 10mA Vrsta tranzistorja 2 PNP - Pre-Biased (Dual)
Paket naprave za dobavitelja UMT5 Serija -
Resistor-Emitter Base (R2) 10 kOhms Rezistor - osnova (R1) 1 kOhms
Moč - maks 150mW Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Tip montaže Surface Mount
Frekvenca - prehod 250MHz natančen opis Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 2 PNP - Pre-Biased (Dual) 50V 100mA 250MHz 150mW Surface Mount UMT5
DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce 33 @ 5mA, 5V Tok - odklop zbiralnika (maks.) 500nA
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100mA