Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMA1A101MDD
UMA1A101MDD
UMA1A101MDD
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA1A101MDD z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA1A101MDD
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UMA1A101MDD Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 834686 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUMA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 10V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UMA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 80mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 120mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 493-5942
UMA1A101MDD-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF