Domov > Izdelki > kondenzatorji > Aluminijski elektrolitski kondenzatorji > UMA0J331MDD1TE
UMA0J331MDD1TE
UMA0J331MDD1TE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UMA0J331MDD1TE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UMA0J331MDD1TE
Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL
(v ameriških dolarjih)
2000 pcs
Product parameter
številka dela UMA0J331MDD1TE Proizvajalec Nichicon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 6.3V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 554842 pcs Podatkovni list Miniature Type Taping SpecUMA Series
Kategorija kondenzatorji Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm) Serija UMA
Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 170mA @ 120Hz Ripple Current @ Visoka frekvenca 255mA @ 10kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose