Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.326.CLAD92Z
FGG.2B.326.CLAD92Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.326.CLAD92Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.326.CLAD92Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2B.326.CLAD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4277 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 326
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 26 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 2A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
  • del #:FGG.2B.326.ML
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 26POS PIN