Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.434.CJLD52Z
FGG.2B.434.CJLD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.434.CJLD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.434.CJLD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2B.434.CJLD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 4POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5091 pcs Podatkovni list High Voltage Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 434
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 4 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 3A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.2B.435.ZJL
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN FMALE INSERT 5POS SLDR CUP
  • Na zalogi:4221
  • del #:FGG.2B.434.ZJL
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN FMALE INSERT 4POS SLDR CUP
  • Na zalogi:5337
  • del #:FGG.2B.326.ML
  • Opis:CONN HSG INSERT 26POS PIN