Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.435.CJLD92Z
FGG.2B.435.CJLD92Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.435.CJLD92Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.435.CJLD92Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2B.435.CJLD92Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG FMALE 5POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5228 pcs Podatkovni list High Voltage Conn Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 435
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 5 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold Trenutna ocena 3A
Kontaktni material Bronze Končna debelina - parjenje 59.0µin (1.50µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Female Sockets
Barva Silver Odpiranje kabla 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)