Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.332.CLAD62Z
FGG.2B.332.CLAD62Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.332.CLAD62Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.332.CLAD62Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2B.332.CLAD62Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 32POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5766 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 332
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 32 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 1.5A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.2B.435.ZJL
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN FMALE INSERT 5POS SLDR CUP
  • Na zalogi:4221
  • del #:FGG.2B.326.ML
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 26POS PIN
  • Na zalogi:6030
  • del #:FGG.2B.434.ZJL
  • Opis:CONN FMALE INSERT 4POS SLDR CUP