Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.92E.CLAD92
FGG.2B.92E.CLAD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.92E.CLAD92 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.92E.CLAD92
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2B.92E.CLAD92 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5080 pcs Podatkovni list Single,Multi,Hybrid, Fiber Optic Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 92E
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 7 (6 + 1 Fiber Optic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 7 (6 + 1 Fiber Optic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
 RFQ
  • del #:FGG.2B.92E.ZLA
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN MALE INSERT 7POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:5598
  • del #:FGG.2B.810.ZLA
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN MALE INSERT 11POS SLDR CUP