Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.96J.CLAD82Z
FGG.2B.96J.CLAD82Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.96J.CLAD82Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.96J.CLAD82Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Product parameter
številka dela FGG.2B.96J.CLAD82Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5662 pcs Podatkovni list Single,Multi,Hybrid, Fiber Optic Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Solder Cup Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 96J
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 11 (10 + 1 Fiber Optic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 11 (10 + 1 Fiber Optic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:FGG.2B.92E.ZLA
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN MALE INSERT 7POS SOLDER CUP
  • Na zalogi:5598
 RFQ
  • del #:FGG.2B.96J.ZLA
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN MALE INSERT 11POS SLDR CUP