Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.2B.92J.CLCD52Z
FGG.2B.92J.CLCD52Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.2B.92J.CLCD52Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.2B.92J.CLCD52Z
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Product parameter
številka dela FGG.2B.92J.CLCD52Z Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5831 pcs Podatkovni list Single,Multi,Hybrid, Fiber Optic Catalog
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 92J
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 2B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 11 (10 + 1 Fiber Optic) Tip montaže Free Hanging (In-Line)
natančen opis 11 (10 + 1 Fiber Optic) Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 6A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)