Domov > Izdelki > Priključki, Interconnects > Okrogli konektorji > FGG.4B.324.CYCD16
FGG.4B.324.CYCD16
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi FGG.4B.324.CYCD16 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela FGG.4B.324.CYCD16
Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela FGG.4B.324.CYCD16 Proizvajalec LEMO
Opis CONN PLUG MALE 24POS GOLD CRIMP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5979 pcs Podatkovni list Unipole & Multipole CatalogPlug Identification Guide
Kategorija Priključki, Interconnects Voltage Rating -
Prekinitev Crimp Ščitenje Shielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi 324
Shell material Brass Shell Finish Chrome
Serija 4B Pakiranje Bulk
Usmerjenost G delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število pozicij 24 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Polyetheretherketone (PEEK) Ingress Protection IP50 - Dust Protected
Lastnosti Backshell Tip pritrjevanja Push-Pull
natančen opis 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Trenutna ocena 7A
Kontaktni material Brass Končna debelina - parjenje 39.4µin (1.00µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Barva Silver Odpiranje kabla 0.594" ~ 0.630" (15.10mm ~ 16.00mm)
Material backshell, Plating Brass, Chrome Aplikacije -
Podobni izdelki
 RFQ
  • del #:FGG.4B.324.YL
  • Proizvajalci:LEMO
  • Opis:CONN HSG INSERT 24POS PIN